| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
6:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
7:00 | | | | 7:00, gr.1 Zajęcia z języka obcego (realizowane od 02 do 05 semestru) - Lektorat (sala nieznana) | | 7:00, gr.1 Pielęgnowanie obiektów architektury krajobrazu II (Mechanizacja prac pielęgnacyjnych) (kurs terenowy do uzgodnienia z-prowadzącym) 15h (sala nieznana) - | |
|
|
| | | | |
|
|
7:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy architektury i urbanistyki - Wykład (42 bud.CO), Magdalena Śliwa | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 8:30, gr.1 Pielęgnowanie obiektów architektury krajobrazu II (Mechanizacja prac pielęgnacyjnych) - Seminarium (1 bud.AK1), Grzegorz Kusza | | | | |
|
|
| | | | 8:45, gr.1 Podstawy planowania i gospodarki przestrzennej (kurs terenowy do uzgodnienia z dr Krzysztofem Badorą-prowadzącym) 10h (sala nieznana) - | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | 10:00, gr.1 Projektowanie ogrodów przydomowych - Wykład (1 bud.AK1), Jarosław Sławiński | | | | | |
|
|
| 10:15, gr.1 Projektowanie obiektów architektury krajobrazu IV (technologie uprawy roślin i nawożenie) - Wykład (1 bud.AK1), Jarosław Sławiński | | | | 10:15, gr.1 Rewitalizacja obszarów przemysłowych (kurs terenowy do uzgodnienia z prowadzącym) - 10h (sala nieznana) - | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.1 Projektowanie ogrodów przydomowych - Konwersatorium (1 bud.AK1), Jarosław Sławiński | | 11:00, gr.1 Projektowanie obiektów architektury krajobrazu IV (technologie uprawy roślin i nawożenie) - Pracownia projektowa (1 bud.AK1), Jarosław Sławiński | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | 12:00, gr.1 Biologia konserwatorska - Wykład (22 bud.OL1), Miłosz Mazur | | | | 12:00, gr.1 Biologia konserwatorska (kurs terenowy do uzgodnienia z prowadzącym) 10h (sala nieznana) - | |
|
|
| | | 12:15, gr.1 Podstawy planowania i gospodarki przestrzennej - Wykład (1.15 bud.CI), Krzysztof Badora | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 12:45, gr.1 Biologia konserwatorska - Seminarium (22 bud.OL1), Miłosz Mazur | | | | |
|
|
13:00 | | | | 13:00, gr.1 Podstawy planowania i gospodarki przestrzennej - Konwersatorium (1.15 bud.CI), Krzysztof Badora | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.1 Zajęcia z języka obcego (realizowane od 02 do 05 semestru) - Lektorat (sala nieznana) | | | | |
|
14:10, gr.1 Podstawy architektury i urbanistyki - Konwersatorium (50 bud.CO), Jarosław Oglęcki | |
14:15, gr.1 Rewitalizacja obszarów przemysłowych - Wykład (205 bud.OL2), Grzegorz Kusza | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
15:15, gr.1 Rewitalizacja obszarów przemysłowych - Pracownia projektowa (205 bud.OL2), Grzegorz Kusza | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:30, gr.1 Kurs zmienny ogólnouczelniany (do indywidualnego wyboru podczas rejestracji) - Wykład (sala nieznana) | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|