| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, gr.4 Chemia ogólna - Laboratorium (1.29 bud.KOM), Andrzej Kłos | 8:00, gr.3 Fizyka - Laboratorium (2.31 bud.KOM), Zbigniew Ziembik | 8:00, gr.1 Ekologia ogólna - Wykład (3.19 bud.KOM), Monika Sporek | | 8:00, gr.1 Chemia ogólna - Laboratorium (1.29 bud.KOM), Małgorzata Rajfur | | |
|
|
8:15, gr.1 Matematyka - Wykład (s.MSTeams bud.X), Mirosław Bąk | | 8:15, gr.1 Matematyka - Konwersatorium (412 A/B bud.CB), Mirosław Bąk | 8:15, gr.1 Podstawy biologii - Laboratorium (205 bud.OL2), Tadeusz Zatwarnicki | | | | |
|
|
| | | | 8:30, gr.1 Matematyka stosowana - Wykład (413 A/B bud.CB), Alicja Gawdzik | 8:30, gr.1 Technika pomiarów - Laboratorium (1.29 bud.KOM), Alicja Gawdzik | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.1 Biofizyka - Wykład (3.19 bud.KOM), Teresa Janas | | | | 9:45, gr.5 Chemia ogólna - Laboratorium (1.29 bud.KOM), Andrzej Kłos | 9:45, gr.4 Fizyka - Laboratorium (2.31 bud.KOM), Zbigniew Ziembik | | | | |
|
|
10:00 | 10:00, gr.1 Chemia ogólna - Wykład (s.MSTeams bud.X), Andrzej Kłos | | 10:00, gr.2 Podstawy biologii - Laboratorium (205 bud.OL2), Tadeusz Zatwarnicki | | 10:00, gr.1 Biologia komórki - Wykład (412 A/B bud.CB), Aldona Gizińska | | 10:00, gr.2 Chemia ogólna - Laboratorium (1.29 bud.KOM), Małgorzata Rajfur | | | |
10:05, gr.1 Matematyka stosowana - Konwersatorium (413 A/B bud.CB), Alicja Gawdzik |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
11:00 | | | | | 11:00, gr.2 Technika pomiarów - Laboratorium (1.29 bud.KOM), Alicja Gawdzik | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:45, gr.1 Fizyka - Wykład (s.MSTeams bud.X), Zbigniew Ziembik | | 11:45, gr.2 Fizyka - Laboratorium (2.31 bud.KOM), Zbigniew Ziembik | | 11:45, gr.1 Biologia komórki - Laboratorium (205 bud.OL2), Adam Miodek | | 11:45, gr.2 Technologia informacyjna - Laboratorium (1.17 bud.KOM), Piotr Koczur | 11:45, gr.1 Fizyka - Laboratorium (2.31 bud.KOM), Zbigniew Ziembik | 11:45, gr.1 Biofizyka - Laboratorium (2.31 bud.KOM), Karolina Sapoń | | | |
|
|
12:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | |
|
|
13:15, gr.1 Biofizyka - Konwersatorium (3.17 bud.KOM), Teresa Janas | | | | | | |
|
|
13:30, gr.1 Technika pomiarów - Wykład (3.19 bud.KOM), Alicja Gawdzik | | | 13:30, gr.2 Biologia komórki - Laboratorium (205 bud.OL2), Adam Miodek | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | 14:15, gr.2 Biofizyka - Laboratorium (2.31 bud.KOM), Karolina Sapoń | 14:15, gr.1 Technologia informacyjna - Laboratorium (1.17 bud.KOM), Piotr Koczur | | |
|
|
| 14:30, gr.1 Podstawy biologii - Wykład (09 bud.MRO), Tadeusz Zatwarnicki | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
15:00 | | 15:00, gr.3 Matematyka - Konwersatorium (3.19 bud.KOM), Mirosław Bąk | | | | |
|
|
| | 15:15, gr.1 Ekologia ogólna - Seminarium (412 A/B bud.CB), Monika Sporek | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | 17:45, gr.1 Przysposobienie biblioteczne (termin do ustalenia) - Ćwiczenia (sala nieznana) | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | 18:30, gr.1 Szkolenie BHP- jednorazowo, termin do ustalenia - Wykład (sala nieznana) | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|