| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 7:30, gr.1 Lektorat (s.MSTeams bud.X) - | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Podstawy żywienia człowieka - Wykład (412 A/B bud.CB), Aneta Dzieniszewska | 8:00, gr.1 Podstawy żywienia człowieka - Konwersatorium (412 A/B bud.CB), Aneta Dzieniszewska | | | 8:00, gr.1 Genetyka ogólna - Laboratorium (324 bud.CB), Paweł Domagała, Anna Zielińska | | | | 8:00, gr.1 Biochemia ogólna - Wykład (3.17 bud.KOM), Beata Gąsowska-Bajger | |
|
|
| | | 8:15, gr.1 Biologia człowieka - Konwersatorium (3.18 bud.KOM), Anna Kocorek | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
9:00 | 9:00, gr.2 Grafika inżynierska - Wykład (s.MSTeams bud.X), Dariusz Suszanowicz | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 9:45, gr.1 Aparatura procesowa - Wykład (413 A/B bud.CB), Paweł Ratuszny | | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 11:30, gr.1 Aparatura procesowa - Projekt (0.1 bud.KOM), Paweł Ratuszny | | 11:30, gr.2 Biochemia ogólna - Laboratorium (101 bud.CCH), Dorota Wieczorek | | | |
|
|
| | | | 11:45, gr.1 Fizjologia ogólna - Laboratorium (226 bud.CB), Sławomir Mitrus, Monika Sporek | |
|
|
12:00 | 12:00, gr.1 Genetyka ogólna - Wykład (s.Aula bud.OL2), Jerzy Lis | | | | | |
|
|
| | | 12:15, gr.1 Fizjologia ogólna - Wykład (412 A/B bud.CB), Sławomir Mitrus, Monika Sporek | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 14:30, gr.1 Lektorat (s.MSTeams bud.X) - | | | | 14:30, gr.1 Fizjologia ogólna - Wykład (3.19 bud.KOM), Sławomir Mitrus, Monika Sporek | | |
|
|
| | | | | |
|
|
15:00 | | | | 15:00, gr.1 Grafika inżynierska - Ćwiczenia audytoryjne (3.3 bud.KOM), Dariusz Suszanowicz | | | |
|
|
| | | | | 15:15, gr.1 Immunologia-konwersatorium (s.MSTeams bud.X) - | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:30, gr.1 Kurs zmienny - Warsztaty (sala nieznana) | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| 17:45, gr.1 Immunologia-wykład (s.MSTeams bud.X) - | | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|