| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | 8:00, gr.1 Pracownia magisterska (sala nieznana) - Rafał Bułdak, Agnieszka Dołhańczuk-Śródka, Paweł Domagała, Anna Goc, Katarzyna Grata, Grzegorz Kosior, Teresa Krzyśko-Łupicka, Barbara Lis, Jerzy Lis, Ewa Moliszewska, Małgorzata Nabrdalik, Anna Pańczyszyn, Karolina Sapoń, Adriana Szutt, Sylwia Zając | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 9:45, gr.1 Opracowanie i analiza danych doświadczalnych - Laboratorium (1.19 bud.KOM), Zbigniew Ziembik | | 9:45, gr.1 Biotechnologia żywności - Laboratorium (316 bud.CB), Sławomir Wierzba | | 9:45, gr.1 Zastosowanie cząsteczek RNA w medycynie - Seminarium (3.17 bud.KOM), Teresa Janas | | | |
|
|
10:00 | 10:00, gr.1 Biotechnologia i technologia kosmetyków - Wykład (412 A/B bud.CB), Agnieszka Dołhańczuk-Śródka | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
10:20, gr.1 Biotechnologia w dietetyce - Wykład (412 A/B bud.CB), Aneta Dzieniszewska | 10:20, gr.1 Biotechnologia w dietetyce - Konwersatorium (412 A/B bud.CB), Aneta Dzieniszewska | 10:20, gr.1 Zastosowanie cząsteczek RNA w medycynie - Wykład (413 A/B bud.CB), Teresa Janas |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | | |
|
|
| | 12:15, gr.1 Biotechnologia żywności - Wykład (3.19 bud.KOM), Teresa Krzyśko-Łupicka | | | | | |
|
|
| | | | | | |
| |
12:40, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej - Wykład (5.13 bud.CI), Andrzej Drzewiecki | |
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | 13:15, gr.1 Biotechnologia i technologia kosmetyków - Laboratorium (1.28 bud.KOM), Adriana Szutt | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | 14:00, gr.1 Pracownia magisterska (sala nieznana) - Rafał Bułdak, Agnieszka Dołhańczuk-Śródka, Paweł Domagała, Anna Goc, Katarzyna Grata, Grzegorz Kosior, Teresa Krzyśko-Łupicka, Barbara Lis, Jerzy Lis, Ewa Moliszewska, Małgorzata Nabrdalik, Anna Pańczyszyn, Karolina Sapoń, Adriana Szutt, Sylwia Zając | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| 15:15, gr.1 Komórki macierzyste w medycynie klinicznej - Wykład (s.MSTeams bud.X), Małgorzata Tyszka-Czochara | 15:15, gr.1 Komórki macierzyste w medycynie klinicznej - Konwersatorium (s.MSTeams bud.X), Małgorzata Tyszka-Czochara | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:30, gr.1 Kurs zmienny - Warsztaty (sala nieznana) | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|