| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
6:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
7:00 | | | | | | 7:00, gr.1 Bioinformatyka II - Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Kosior | | | | | 7:00, gr.3 Biotechnologia środowiska - Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Oloś | | | |
|
|
| | | | | 7:15, gr.1 Nanobiotechnologia farmaceutyczna - Wykład (sala nieznana), Tadeusz Janas | | | | 7:15, gr.2 Podstawy parazytologii - Laboratorium (sala nieznana), Barbara Lis | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
8:00 | | | | | | 8:00, gr.2 Zastosowanie enzymów w terapii i diagnostyce - Laboratorium (sala nieznana), Karolina Sapoń | | | | |
|
|
| | | | | | | 8:15, gr.1 Opracowanie i analiza danych doświadczalnych - Laboratorium (sala nieznana), Alicja Gawdzik | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | 9:00, gr.3 Nanobiotechnologia farmaceutyczna - Laboratorium (sala nieznana), Rafał Mańka | 9:00, gr.2 Bioinformatyka II - Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Kosior | | 9:00, gr.1 Biotechnologia środowiska - Wykład (sala nieznana), Teresa Krzyśko-Łupicka | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | 10:15, gr.1 Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej - Wykład (sala nieznana), Andrzej Drzewiecki | | | | | |
|
|
| | | | | | | 10:30, gr.3 Zastosowanie enzymów w terapii i diagnostyce - Laboratorium (sala nieznana), Karolina Sapoń | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | 11:00, gr.2 Modelowanie molekularne biocząsteczek - Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Kosior | | | | 11:00, gr.1 Nanobiotechnologia farmaceutyczna - Laboratorium (sala nieznana), Rafał Mańka | | |
|
|
| | | | | 11:15, gr.1 Biotechnologia środowiska - Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Oloś | | | 11:15, gr.1 Bioinformatyka II - Wykład (sala nieznana), Grzegorz Kosior | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | 12:30, gr.1 Zastosowanie enzymów w terapii i diagnostyce - Wykład (sala nieznana), Teresa Janas | | | | |
|
|
| | | | | | | 12:45, gr.1 Podstawy parazytologii - Laboratorium (sala nieznana), Barbara Lis | |
|
|
13:00 | | | | | | | | | 13:00, gr.2 Nanobiotechnologia farmaceutyczna - Laboratorium (sala nieznana), Rafał Mańka | |
|
|
| | | | | 13:15, gr.2 Biotechnologia środowiska - Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Oloś | | | | 13:15, gr.1 Etyka w biotechnologii - Wykład (sala nieznana), Stanisław Kijaczko | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | | | | 15:00, gr.1 Podstawy parazytologii - Wykład (sala nieznana), Barbara Lis | | |
|
|
| | | | | 15:15, gr.1 Modelowanie molekularne biocząsteczek - Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Kosior | | 15:15, gr.1 Zastosowanie enzymów w terapii i diagnostyce - Laboratorium (sala nieznana), Karolina Sapoń | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 17:30, gr.2 Opracowanie i analiza danych doświadczalnych - Laboratorium (sala nieznana), Alicja Gawdzik | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
19:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|