| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 7:30 Zajęcia z języka obcego (realizowane od 02 do 05 semestru) - Konwersatorium (sala nieznana) | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00 Rozwój zrównoważony - Wykład (22 bud.OL1), Tomasz Ciesielczuk | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 8:45 Rozwój zrównoważony - Konwersatorium (22 bud.OL1), Tomasz Ciesielczuk | | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | 10:00 Instrumentalne metody badań środowiska - Wykład (205 bud.OL2), Mariusz Głowacki | |
|
|
| 10:15 Teledetekcja i GIS w rolnictwie - Wykład (22 bud.OL1), Stanisław Koziarski | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 10:45 Zarządzanie środowiskiem - Konwersatorium (7 bud.AK3), Radosław Wróbel | | | 10:45 Instrumentalne metody badań środowiska - Konwersatorium (205 bud.OL2), Mariusz Głowacki | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| 11:15 Teledetekcja i GIS w rolnictwie - Laboratorium (7 bud.AK3), Radosław Wróbel | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 11:45 Zarządzanie środowiskiem - Wykład (22 bud.OL1), Stanisław Koziarski | | | 11:45 Instrumentalne metody badań środowiska - Laboratorium (202 bud.OL2), Mariusz Głowacki | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30 Ekonomia i przedsiębiorczość w ochronie środowiska - Wykład (10a bud.CO), Agnieszka Dembicka-Niemiec | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15 Ekonomia i przedsiębiorczość w ochronie środowiska - Konwersatorium (10a bud.CO), Agnieszka Dembicka-Niemiec | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 14:30 Zajęcia z języka obcego (realizowane od 02 do 05 semestru) - Konwersatorium (sala nieznana) | | 14:30 Technologie uprawy roślin - Wykład (1 bud.AK1), Jarosław Sławiński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | 15:15 Technologie uprawy roślin - Konwersatorium (1 bud.AK1), Jarosław Sławiński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:30 Kurs zmienny ogólnouczelniany (do indywidualnego wyboru podczas rejestracji) - Wykład (sala nieznana) | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|